Logo

Викенд куќа во Асамати

Број на оглас: 2958873 | Објавен на: 22.11.2020, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Број на соби: 3

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 15.500 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава реновиран и опремен целосно легализиран со дворно место квадратура 39м2.
Тврда Градба .Двор со тараса и чист имотен лист , средена документација со струја и вода
За информации пишете во порака или на тел : 076 579 525 i 075871661

 Mladen

Потврден огласувач