Logo

Mercedes E220 CDI Moze I Zamena

Број на оглас: 2958954 | Објавен на: 16.07.2018, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e vo perfektna sostojba se funkcionalno na nego...full oprema bez nikakva mana..Moze i zamena za pomala kola!!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 vasko

Потврден огласувач