Logo

CITROEN NEMO 1.3HDI 2013

Број на оглас: 2959226 | Објавен на: 15.01.2019, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Nemo

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


CITROEN NEMO 1.3HDI 75ks 2013GOD NA REALNI 180.000km SO FUL OPREMA,NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
- MOZNI ZAMENI
- ZAMENA 5500EUR
MOZNOST ZA AUTO LEASING

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 K&S-AUTO

Потврден огласувач