Logo

Ford mondeo 1.8 lpgtech

Број на оглас: 2959338 | Објавен на: 17.10.2018, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvano mondeo kupeno od mi-da motors 2009.Registrirano do 9 oktomvri 2019 godina. Jas sum vtor sopstvenik. So mondeoto odat dva kodirani kluca set zimski gumi so bandasi vozeni edna sezona. Mondeoto e pali vozi bez niedna investicija vo nego. Tel za kontakt 070 308 081 Alberto

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dime Velkoski

Потврден огласувач