Logo

AGOLNA GARNITURA

Број на оглас: 2959533 | Објавен на: 12.10.2018, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AGOLNA GARNITURA SO MEHANIZAM ZA SPUSTANJE. GARNITURATA E PRILICNO SOCUVANA I VREDI DA SE VIDI. INFORMACII NA TELEFON: 076/238-014

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач