Logo

Se prodava kuka vo Pitarnica

Број на оглас: 2959552 | Објавен на: 10.06.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 450 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1980

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Pitarnica

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Gostivar, naselba Pitarnica 4/2. Povrsina na dvorno mesto 450m2.
Povrsina na kuka 200m2
Poveke info na broj :
Branislav : 078/822-580

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач