Logo

VOLVO S60 D5 Pali-vozi!!

Број на оглас: 2959703 | Објавен на: 12.08.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 122 kw / 166 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvoto e vo odlicna sostojba, kompletno servisirano!! Uvezeno e od Italija. Info na telefon 075508772 Ace

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  toni

Потврден огласувач