Logo

Mercedes Sprinter 2013

Број на оглас: 2959805 | Објавен на: 16.11.2018, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes Sprinter 313 CDI Frigo 2013 godina so vgraden motor za ladenje do -18,redovno servisiran, kombeto e vo odlicna sostojba prv sopstvenik 148000km realni so garancija.Za poveke informacii na 076201330

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач