Logo

Prodavam Opel Corsa C-55 1.7. DTI

Број на оглас: 2959944 | Објавен на: 27.02.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.550 €

1.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa C-55 1.7 DTI,
Godina na proizvidstvo 2000 godina,
Kolata e so tri vrati ima kuka,servo,abs, panoramski krov, nema klima.
Pominato 190000 na mk tablici.
Ima smeneto kais rebrast, klinest, zategaci ulje filtri, komplet servis.Smeneti.dve sponi i dva stabilizatori. Mala potrosuvacka gradsko vozilo. Istecena registracija.Cenata e fiksna.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Dajanco

Потврден огласувач