Logo

Kran za visoko gradba

Број на оглас: 2960226 | Објавен на: 21.11.2018, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kran za visoko gradba pogoden za izgradba na zgradi i visoki objekti
Visina 22m
Dolzina 32m

Podetalni informacii na tel. 077704272

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач