Logo

NOV APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ 35e

Број на оглас: 2960346 | Објавен на: 19.05.2019, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 58 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Crnice nad MVR

Цена: 35 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


1.Se izdava kompletno opremen dvosoben apartman za kratok prestoj vo Crnice vednash nad MVR na 10 minuti peshacenje do Centar. Cena za edno nokevanje 35e. Moznost za dopolnitelno iznajmuvanje na garaza. Za podolg prestoj cena po dogovor.
2. Apartman vo Centar kaj Univerzalna, kompletno opremen. Za podolgo iznajmuvanje cena po dogovor. Kontakt 078 367 357

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Olivera

Потврден огласувач