Logo

Се продава

Број на оглас: 2960669 | Објавен на: 16.08.2018, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 77 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 77 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: ул.Џон Кенеди зг7/вл 1 стан 3

Цена: 60.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Чаир на улица Џон Кенеди зграда 7 влез 1 стан 3 на приземје со квадратура 77м2 + подрум 8м2

Број за контакт 077 859 741 Мара
077 496 263 Никола и 022 616 659 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Viktor