Logo

Kupuvam koristeni PS2,PS3,PS4,XBOX360.

Број на оглас: 2960823 | Објавен на: 18.04.2019, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam koristeni konzoli PS2,PS3,PS4,XBOX360.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач