Logo

AUDI Q7 3.0 TDI

Број на оглас: 2960864 | Објавен на: 15.01.2020, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 11.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO

=VO ODLICNA SOSTOJBA, POSEDUVA MNOGU OPREMA.
-REGISTRIRAN DO april 2020 SO ZELEN KARTON
-4 NOVI GUMI STAVENI SEGA

MOZNA I ZAMENA PREDNOST NA BG TABLi
MOZE I KOMPENZACIJA ZA GRADEZEN MATERIJAL

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Delikates Kompani

Потврден огласувач