Logo

Kupuvam - Stan ili sprat od kukja

Број на оглас: 2960968 | Објавен на: 21.06.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 10 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југ

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


Kupuvam Stan, kukja ili sprat od Kukja, vo Kavadarci, na tikvesko, no moze I vo skopje, ohrid pa i negotino.

Ponudi so poraka.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 zoranco

Потврден огласувач