Logo

Igri za PS4

Број на оглас: 2961500 | Објавен на: 31.07.2018, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Prodavam igri za PS4 so kutija se komplet.
NBA 2K17 - 1500den.
PES 2017 - 1200den.
FIFA 2017 - 1000den.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 1234