Logo

GOLF 5 1.9 TDI 2005

Број на оглас: 2961752 | Објавен на: 14.08.2018, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 4.750 €
4.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomatska klima.
Elektrika na site prozori.
Senzori za dozd.
Originalni 2x kluca.
Esp,TC, bord kompjuter, Active light.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач