Logo

Tomo Vinkovic 730

Број на оглас: 2961852 | Објавен на: 14.08.2018, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава Томо Винкович 730 (со два клипа), има одлична компресија и хидраулика, пали на клуч, задните гуми се речиси нови, нов акумулатор 75 ампери, со него идат и плугови и ралца а може и по ваш избор. Информации на телефон 071 97 97 51 Драги

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач