Logo

VW Volkswagen BEETLE 1999 g. 1.9 TDI 66kW

Број на оглас: 2961866 | Објавен на: 17.08.2018, 23:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Beetle

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Volkswagen BEETLE 1999 g. 1.9 TDI 66kW
Napraven kompleten servis
- 4 novi gumi M+S
- 4 Novi plochki
- 4 Novi diskovi
- Nova prednica
- ABS
- ESP
- Greachi na sedishta
- Shiber
- 4 Airbag
- Povekje informacii :
078 809 696
078 395 708

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач