Logo

Se prodava kukja na ulica STRUSKA

Број на оглас: 2961881 | Објавен на: 16.08.2018, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 92 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 30 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Запад

Адреса: Struska

Цена: 16.000 €
16.500 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii na tel : 076 606 971

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач