Logo

SAMSUNG GALAXY J3 NOV 24 MESECI GARANCIJA

Број на оглас: 2962061 | Објавен на: 11.10.2018, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J3

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Potpolno nov.
Full pakuvanje.
24 meseci garancija.
Za korekcii vo cenata ne se javuvajte !

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Taki

Потврден огласувач