Logo

Hohner Electravox

Број на оглас: 2962117 | Објавен на: 21.10.2018, 00:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
350 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава или заменува електрична хармоника Hohner Electravox во исправна состојба, можна е замена со ваша понуда.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач