Logo

Mercedes A 200

Број на оглас: 2962131 | Објавен на: 27.02.2020, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 200

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavase Mercedes A 200 Godina 2004
Navigacia
Tempomat
Senzori
Kozha na sedishta
Allominski Bandashi
Sedishte na grejanje
Registriren 1 Godina Zelen karton
Novi Gumi
Telefon ima
Full servisen oprema
Donesen od Ch

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 benz