Logo

КОМПЛЕТ ОПРЕМА ЗА ПЕКАРА

Број на оглас: 2962236 | Објавен на: 14.09.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 99 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


ТЕЛ. 075 244 344
071 736 454
СЕ ПРОДАВА ОПРЕМА ЗА ПЕКАРА ЦЕЛОСНО ИСПРАВНА........
ТЕЛ. 075 244 344
071 736 454

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Миле

Потврден огласувач