Logo

DELOVI ZA GOLF 3 1.9TDI KARAVAN

Број на оглас: 2962343 | Објавен на: 24.07.2019, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Imame se od strana na limarija ii..motori 1.9 tdi...1.9td ...i 1.9d imame se na lager

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач