Logo

Mercedes A180 2.0 Cdi. Mozna zamena

Број на оглас: 2963082 | Објавен на: 19.08.2018, 09:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.900 €
4.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odlicno zacuvan Mercedes a180 cdi 80kw, so oprema:Abs, airbag, servo, centralno, srs, park senzori, komandi na volan, bord kompjuter, elektrika na predni prozori i retrovizori i klima (ispravna). Od oprema funkcionira se. Registrirana cela godina. Mozna zamena so realni ponudi.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач