Logo

Pneumatski pishtol za klinci na baterii.

Број на оглас: 2963118 | Објавен на: 24.02.2019, 07:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Francuski proizvod i e vo funkcija,ima 3 baterii so originalen polnach. Informacii na tel;076 355-024

 Велес    Општина: Чашка

Прати Е-Маил

 petre

Потврден огласувач