1 / 12
NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI
1 €
Цената не е фиксна
01.06.2022 23:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KEN PANEL VI NUDI NAJEFTINI KONTEJNERI KUKI BARAKI VIKENDICI I DRUGO PROIZVODOT PO EVROPSKI STANDARDI I GO IMAME NA LAGER ZA POJSE IFORMACII JAVETESE KAJ NAS NIE KE SE DOGOVORIME 070706116 0783607713 WWW.KEN PANEL .MK

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам