Logo

Corsa 1.2

Број на оглас: 2963356 | Објавен на: 04.09.2018, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava corsa mn dobro socuvana bez grepka klima elektrika samo na predni vrati se na nea raboti registracija do 7 .2019 !!! vredi da se vidi garazirana novi gumi vrtete na
071 531 990 Slobodan !!!!!!!
071 531 990 Slobodan !!!!!!!
071 531 990 Slobodan !!!!!!!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач