Logo

Opel vektra redizajn 2000god..PERFEKNA..

Број на оглас: 2963502 | Објавен на: 16.08.2018, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.500 €
2.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili menuva za golf 4 tdi...ili mercedes cdi 200... opel vektra redizajn edition ,mnogu dobro cuvana so realni 184000 km..klimatronik..od oprema poseduva...?
Klima ...koja perfekno ladi...
Komandi na volan....
Elektrika na site prozori...
Elektrika na elektrovizori...
Novi gumu.
Air beck na site sedista..

Karoseriski mnogu zdrava..i cuvana ..
Samo za seriozni..070918623

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 zarko

Потврден огласувач