Logo

BMW 5 ! Ponudete zamena ! So moja ili vasa doplata

Број на оглас: 2963547 | Објавен на: 18.02.2020, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ponudete zamena kolata e na top sostojba pali vozi ,1500€ samo felgite sum ja kupil, moze zamena , cenata Za kes ima mesto za dogovor.
Smenet Zamajc, korpa lamela
Zamena so sakam so x3 doplatam od 1000€ do 2000€
Ili so Jeep
Reg nema

 Тетово    Општина:Теарце

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач