Logo

Mitsubishi pajero 3.0 V6

Број на оглас: 2963918 | Објавен на: 15.08.2018, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 2.850 €
2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo ispravna sostojba sve sto e na nego e vo funkcija
Registriran do 05.2019
Ispravni reduktori deferencijali+ shper na zaden deferencijal
Plin atestiran
Moze zamena

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач