Logo

FIAT PUNTO 1 I 2 (1.1 I 1.2) DELOVI

Број на оглас: 2964035 | Објавен на: 10.08.2020, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SE STO VI TREBA
1.1 8 v
1,2 8 v
1,2 16 v
1,9 jtd
ima i dizna plin za fiat punto 2 komplet

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovniavtodelovi

Потврден огласувач