Logo

Vw touran so 7 sedla

Број на оглас: 2964062 | Објавен на: 15.08.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
So plateni davacki do registracija
Okolu cenata mala korekcija po viduvanje na voziloto.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач