Logo

Agolna garnitura

Број на оглас: 2964615 | Објавен на: 21.02.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agolna garnitura plus fotelja.
Povekje informacii na 076/238-014

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач