Logo

PUMPA ZA PRSKANJE VO ODLICNA SOSTOJBA!!

Број на оглас: 2964898 | Објавен на: 22.10.2018, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 260 €
300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e vo odlicna sostojba i so mnogu povolna cena... Za povekje informacii javete se

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 /////

Потврден огласувач