Logo

Farisa Sintisajzer

Број на оглас: 2965271 | Објавен на: 20.09.2018, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Sintisajzer FARFISA, menuvam za zvucnici..

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач