Logo

СТОЛИЦИ / МАСИ / КОЊОПОИ ЗА КАФИЌ

Број на оглас: 2965301 | Објавен на: 18.10.2018, 01:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Високо квалитетни и добро сочувани столици маси и коњопои за ресторан и кафиќ

600 ден за една столица
2 000 ден за еден коњопои или маса

инфо на тел 078 200 545

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач