Logo

СЕ ПРОДАВА СПОРТСКИ БАЛОН ЗА ФУДБАЛ И ТЕНИС

Број на оглас: 2965351 | Објавен на: 07.11.2018, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1224 m²

Цена: 13.600 €

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се продава три години користен спортски балон со намена за два тениски терени или фудбалски терен .

Балонот е со димензии 34м ширина и 36 м долзина
Можност за преадаптирање за различни димензии по потреба

Спецификација:
-15 рефлектори 400w
-Кружна врата
-Држачи цевки по цела должина на балонот
-Машина термоген за воздух и загревање
Греењето е со пелети со 120кв ЦЕНТРОМЕТАЛ пелет систем со 200 кг резервар за пелети со транспортет

Дополнителен резерве бренер на нафта лесно за менување

Транспорт е вклучен во цената

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач