Logo

BEHRINGER TUBE ULTRAGAIN STEREO PREAMP STRIP

Број на оглас: 2965374 | Објавен на: 24.07.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Студио/Сценска

Вид на оглас: Се продава


ZACUVANO,CENA PO DOGOVOR

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Vardan Cuckov