Logo

Opel Astra 1.7 td

Број на оглас: 2965397 | Објавен на: 01.10.2018, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 2.099 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra turbodizel so isuzu motor ,
klima i atestirani klima folii,
servisirana komplet,
orginalna boja bez korozija
registrirana so zelena karta do juni 2019,
potrosuvacka na nafta 4,5 litri,
povekje informacii na 070 388 864

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач