Logo

FORD FOKUS C-MAX 1.8 TDCI 115 ks. 2008 god.

Број на оглас: 2965527 | Објавен на: 23.06.2019, 23:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus C-Max

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOKUS C-MAX 1.8 TDCI 115 ks. 2008 god.

Voziloto e dobro socuvano i so mnogu oprema..So plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt 071555599‬

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач