Logo

BMW 530d donesen od ch extra

Број на оглас: 2965602 | Објавен на: 04.09.2020, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


...PRODADENO...

Kolata e reg so zelen karton 2 para alm bandazi servisirana proverka moze vo bmw.
Nov set kocnici Brembo. smeneti 2020g
Novi letni i zimni gumi Continental kupeni 2019g
Nov akomulator kupen 2020g

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Stojancho

Потврден огласувач