Logo

MAZDA 6 dizel

Број на оглас: 2965885 | Објавен на: 13.09.2019, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 143 kw / 194 ks

Цена: 3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 6
2.0 dizel
2008
Od oprema ima se
Plateno se do registracija
Se prodava registrirana ili neregistrirana

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  NIKI

Потврден огласувач