Logo

rodavam

Број на оглас: 2966610 | Објавен на: 14.08.2018, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tomos avto matik vo isprvna sostojba pali vozi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Adbe

Потврден огласувач