Logo

Bravar zavaruvac

Број на оглас: 2966682 | Објавен на: 04.12.2018, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Машинство

Пол: Машко

Образование: Виша СС-VI степен

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 3 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram dobro platena rabota kako zavaruvac (mma/,co2) ili bravar so poznavanje na tehnicki planovi-crtezi,moze i vo stranstvo.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач