Logo

touran 1.9tdi

Број на оглас: 2967437 | Објавен на: 04.12.2018, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.599 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


touran 1.9tdi 2007 god 207000km plafeno se do registacija CHuvoz voziloto e vo exsta sostojba servisna kniska

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач