Logo

MERCEDES BENZ CLK 200

Број на оглас: 2967597 | Објавен на: 12.02.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLK 200

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICEN!
mozna zamena za vozilo so 4/5 vrati
ne posraro od 2000 god i isklucivo germansko ....
cena za zamena 3500 eur!
za kes cenata e fiksno 3200 eur.!
vcera staveni novi gumi!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 DRAGI

Потврден огласувач