Logo

OPG Planmeca Proline XC

Број на оглас: 2967613 | Објавен на: 30.06.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава


Rentgen Panoramix
Planmeca Proline
Odlicna sostojba

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 vasilev

Потврден огласувач