Logo

Се издава

Број на оглас: 2967662 | Објавен на: 21.11.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: Булевар л 4

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава,
комплетно опремен двособен стан со гаража со многу добра термо и звучна изолација. Станот се наога на ул Булевар л 4.
За сите информации јавете Ангелина 077 586 330

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Slavica

Потврден огласувач